Utworzono dnia 15.02.2020

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni a w tym roku dodatkowo połączony z Walentynkami.       14 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a spotkać można było m.in. wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, dinozaura, policjantów, Batmana … Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich tych bohaterów a dzieci rozpoznać było bardzo trudno. Podziękowania należą się Harcerzom, którzy bardzo zaangażowali się w pomoc w organizacji balu. Włożyli sporo pracy by wystrój sali wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcali do wspólnej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wraz ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych  oraz tanecznych . Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Po balu przedszkolaki wróciły do swoich sal, gdzie czekał już na nich słodko-słony poczęstunek.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

bal karnawałowy

Utworzono dnia 15.02.2020, 06:07