Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Przodkowo

Utworzono dnia 19.11.2019

Dnia 6 listopada odbyły się w naszej szkole Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Przodkowo. Naszą szkołę reprezentowały dwuosobowe zespoły chłopców i dziewcząt  w kategorii ,,KADECI” oraz ,,MŁODZIK”.

Po podliczeniu punktów okazało się , że Maciek Niedżwiecki i Maciek Potrykus zajęli I miejsce w kategorii ,,MŁODZIK”. Wśród dziewcząt w tej samej kategorii najlepsze były Kornelia Szulc i Julka Niewińska. Julka Szreder i Nikola Płotka otrzymały I miejsce w kategorii ,,KADECI” . Adrian Sypion i Oskar Niewiński w tej samej kategorii zajęli II miejsce. Krystian Okrój i Remigiusz Kwidziński otrzymali wyróżnienie w kategorii ,,MŁODZIK”.

Najlepsi będą reprezentować naszą gminę w powiatowych eliminacjach tego turnieju w Miechucinie 15 listopada.