Utworzono dnia 08.03.2018

„Jest taka jedna pani, co fory u mnie ma, bo zawsze jest na luzie - to właśnie babcia ma!”

19 stycznia zaprosiliśmy do nas wspaniałych gości , żeby uczcić nadchodzące święta. Byli to oczywiście nasi dziadkowie i babcie. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przywitała przybyłych pani dyrektor V. Karnowska , po czym zaprosiła na scenę dzieci.  Występ artystyczny pełen tańca, śpiewu, wierszyków i życzeń przygotowali najmłodsi

( przedszkolaki) pod opieką swoich pań .

Nasi goście mogli obejrzeć również tegoroczne jasełka przygotowane przez starszych uczniów pod opieką pani Ani Kąkol. Po programie artystycznym przyszedł czas na prezenty, laurki ,życzenia i buziaki. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni na uroczystość : pan Andrzej Wyrzykowski- wójt Gminy Przodkowo oraz ksiądz proboszcz Henryk Zieliński.

W miłej atmosferze zaprosiliśmy gości na słodki poczęstunek.

Utworzono dnia 08.03.2018, 15:31