Dzień Dziecka w Pomieczynie

Utworzono dnia 01.06.2021

Dzień Dziecka w Pomieczynie

Dzień 1 czerwca jest niewątpliwie jednym z najbardziej ulubionych dni w ciągu roku. Czekają na niego wszystkie dzieci. W Szkole Podstawowej w Pomieczynie , jak co roku w organizację tego święta bardzo aktywnie włączyli się rodzice oraz Samorząd Gminy Przodkowo z Wójtem – panem Andrzejem Wyrzykowskim. W niedzielę odbył się rodzinny piknik na Barwiku. Rodzice wraz z dziećmi mogli spędzić czas w zagrodzie z alpakami. Była loteria fantowa, zjeżdżalnie, karuzela oraz zabawa z animatorką. Nie zabrakło również słodkości i innych przekąsek.

1 czerwca, w szkole na dzieci czekały kolejne atrakcje. Zaplanowano mecze towarzyskie między klasami, w których nie liczył się wynik, tylko dobra zabawa. Uczniowie wraz z wychowawcami spędzili miło czas na  placu przed szkołą gdzie rozstawiono zjeżdżalnie, karuzelę oraz budkę z watą cukrową i popcornem. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich lody. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku.  Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Dnia Dziecka

Serdecznie Dziękujemy !