Utworzono dnia 11.10.2019

W ogrodzie wdzięczności

,,Nauczyciel jest kapitanem,

Co na okręcie dookoła świata

Płynie wraz z nami przez wszystkie

Młodzieńcze, szkolne lata”

10 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Rozpoczęliśmy go odśpiewaniem ,,Hymnu Szkoły”. Następnie głos zabrała pani dyrektor Violetta Karnowska, która złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom najserdeczniejsze życzenia . Powitała również zaproszonych gości, rodziców i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego , który przygotowali uczniowie wraz z paniami T. Sochą i M. Szreder.

Podczas tegorocznej uroczystości każdy nauczyciel otrzymał od uczniów prezent  niezbędny w codziennej pracy. Panie z przedszkola otrzymały słuchawki na uszy, żeby mogły się relaksować słuchając muzyki. Panie z klas I- III dostały w prezencie kadzidełka, które są gwarancją dobrego nastroju. Pozostali nauczyciele otrzymali niezbędne według uczniów atrybuty np. pan od wychowania fizycznego super – buty, pani od historii – tarczę, pani dyrektor – wachlarz , były też sole relaksacyjne , pastylki szczęścia i wiele innych upominków . Uczniowie nie zapomnieli też o pracownikach obsługi. Panie sprzątaczki otrzymały,, super zmiotki” , pan konserwator uniwersalny zestaw pomocy mechanika.

Prezenty wraz z dowcipnymi wierszykami wprawiły wszystkich w dobry nastrój.

Na koniec życzenia dla całej społeczności szkolnej złożyli  przedstawiciele Rady Rodziców składając na ręce pani dyrektor bukiet kwiatów.