Dzień Samorządności

Utworzono dnia 25.03.2019

21 marca uczciliśmy nadejście wiosny dniem samorządności. Tego dnia pani dyrektor V. Karnowska zebrała nas wszystkich na sali gimnastycznej i przekazała władzę w szkole uczniom klasy VII. Nowa pani dyrektor – Katarzyna Riegel od razu przystąpiła do rzetelnego pełnienia nowych obowiązków. Przypomniała o bezpieczeństwie, odpowiedzialności i obiecała, że jej koledzy i koleżanki będą pracować sumiennie. Uczniowie grzecznie rozeszli się do klas pod czujnym okiem nowych nauczycieli. Tego dnia lekcje były bardzo interesujące. Nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych konkursy, rebusy, zabawy i filmy, były też tańce i piosenki o wiośnie. Po skończonych zajęciach, które bardzo szybko minęły , Kasia niestety przekazała władzę pani dyrektor V. Karnowskiej.

21 marca w wielu szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych odbywały się ,,Dni otwarte”. Udali się na nie uczniowie klasy III gimnazjum i VIII. Dowiedzieli się o kierunkach kształcenia , bazie dydaktycznej, projektach realizowanych w tych placówkach. Była to też okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz nauczycieli .

Dzień Samorządności

Utworzono dnia 25.03.2019, 17:05