Utworzono dnia 26.04.2021

22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. W czwartek 22.04.2021r. szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Tego dnia towarzyszył nam kolor zielony i niebieski oraz piosenki i wiersze o tematyce naszej planety oraz pyszny poczęstunek. Dzieci tego dnia uczestniczyły w quizie ekologiczno-przyrodniczym, rozwiązywały zagadki i naprawdę trudne zadania. Okazało się, że przedszkolaki świetnie znają problematykę ekologiczną. To był bardzo ciekawy i radosny dzień.

Utworzono dnia 26.04.2021, 21:07