Egzamin na kartę rowerową

Utworzono dnia 23.06.2021

Dnia 23 czerwca uczniowie klas IV i V przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Umiejętności uczniów oceniali: młodszy aspirant Patryk Głowienka oraz młodszy aspirant Michał Mielewczyk. Należało wykazać się umiejętnością jazdy rowerem podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu , ruszania po zatrzymaniu, poruszania się po drodze stosując się do znaków drogowych. Panowie policjanci przypomnieli zdającym główne zasady kodeksu drogowego dotyczące rowerzystów. Omówili najczęściej popełniane błędy. Wszyscy z niecierpliwością czekali na wyniki egzaminu. Okazało się, że nasi uczniowie przygotowali się bardzo dobrze. Niektórzy otrzymali nawet pochwały za bardzo dobrą jazdę na rowerze.

Egzamin na kartę rowerową

Utworzono dnia 30.11.-0001, 00:00