Gminny Konkurs Plastyczny "Moja gra planszowa"

Utworzono dnia 21.12.2020

27 Listopada 2020 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego "Moja Gra Planszowa". Zadaniem uczestników było wykonanie gry planszowej, wykonanej własnoręcznie lub z pomocą osób dorosłych. Konkurs był kierowany do dzieci i rodziców z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych na terenie gminy Przodkowo. Komisja po dokładnym obejrzeniu prac postanowiła przyznać w kategorii 5- latków 1 miejsce uczniowi SP Pomieczyno Oliwierowi Albeckiemu. Oliwier przygotował grę „Eko-bohater”. A nagrodę specjalną otrzymała nasza uczennica SP Pomieczyno gr. 5-latków Regina Kaszubowska, która przygotowała grę: „Przygody w Przodkowie”. Naszym wspaniałym Laureatom serdecznie gratulujemy!

konkurs

Utworzono dnia 21.12.2020, 09:29