Gminny konkurs plastyczny ,,Zareklamuj swoją wieś"

Utworzono dnia 14.04.2022
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym ,, Zareklamuj swoją wieś".

Partnerem konkursu jest Wójt Gminy Przodkowo- Andrzej Wyrzykowski.

II. Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa w Wilanowie.

mgr Grażyna Grzenkowska.

mgr Krystyna Drafc.

Konkurs ma za zadanie pokazanie piękna Gminy Przodkowo, walorów przyrodniczych, ciekawych miejsc, obiektów, wydarzeń, ludzi oraz tradycji. Głównym celem konkursu jest reklama swojej miejscowości w oczach dziecka.

Czas trwania konkursu:

30.03.2022 r. – ogłoszenie konkursu.

29.04.2022 r. – zakończenie konkursu.

06.05. 2021 r. – ogłoszenie wyników.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Przodkowo z podziałem na kategorie wiekowe:

Kategoria I – Przedszkole, oddziały przedszkole przy szkole.

Kategoria II – KL. I-III.

Kategoria III – KL.IV-VI.

Kategoria IV– KL. VII-VIII.

Każda szkoła w każdej kategorii może przedłożyć do konkursu 3 prace wykonane samodzielnie w formacie A4/ A3 oprawione w ramkę. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną np. rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.

Serdecznie zapraszamy !

W załączniku regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa, które również są dostępne na naszej stronie internetowej www.spwilanowo.edupage.org