Gminny Turniej BRD- byliśmy najlepsi!

Utworzono dnia 14.04.2022

Dnia 13 kwietnia 2022 r. odbyły  się w Przodkowie gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Drużyna I w składzie: Maria Grzenkowska, Agata Elend, Julian Drawc, Ksawer Kuberna, drużyna II: Kacper Sypion, Nikodem Walkusz, Maksymilian Walkusz. Podczas turnieju uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów drogowych, umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód oraz miasteczku ruchu drogowego. Drużynowo odpowiadali na pytania dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się że w obu kategoriach nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsca. Dodatkowo Agata Elend z klasy 5b oraz Kacper Sypion z klasy 7a otrzymali wyróżnienia za najlepsze  wyniki indywidualnie.

Drużyny naszej szkoły będą reprezentowały gminę Przodkowo w eliminacjach powiatowych dnia 25 kwietnia 2022 r. w Kartuzach.

Turniej BRD

Utworzono dnia 14.04.2022, 11:44