Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Pomieczynie Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Pomieczynie

83-305 Pomieczyno, ul. Kartuska 14, tel. 58 681 50 20

Godziny odjazdu autobusów na poszczególnych trasach

Utworzono dnia 31.08.2020
Czcionka:
trasa przejazdu godzina
Otalżyno - początek trasy  
ul. Jeziorna koło P. Dampc 7.00
Rąb  
ul. Jeziorna koło P. Krefta 7.05
ul. Jeziorna koło P. Czoska 7.10
koło P. Mehring 7.15
była szkoła Rąb 7.20
wiata Rąb 7.22
Trzy Rzeki  
ul. Spacerowa koło P. Piekarskich 7.24
Rąb  
ul. Leśna 7.26
koło krzyża - P. Haase 7.28
Szkoła Pomieczyno 7.30

 

 

trasa przejazdu godzina
Barwik - początek trasy  
SP Wilanowo ul. Górna 7.00
przystanek PKS Barwik 7.01
koło P. Lejkowskiego - ul. Leśna - zawrotka 7.05
koło P. Drążkowskiego - ul. Słoneczna 7.10
przystanek PKS Łebno 7.13
Hejtus  
koło P. Littwin - ul. Słupia - zawrotka 7.18
koło P. Konkol - ul. Królewska 7.20
Pomieczyno - szkoła 7.22