II Bal Wszystkich Świętych

Utworzono dnia 14.11.2017

Uczniowie klas pierwszych i klasy szóstej uczący się języka kaszubskiego mieli wspaniałą okazję uczestniczenia w II Balu Wszystkich Świętych zorganizowanym z inicjatywy stowarzyszenia Rodzina Kolpinga działającym przy naszej parafii. Bal odbył się w sobotę 28 października w Dworku Barwik. Wspaniała zabawa dla dzieci i ich rodziców niechaj stanie się tradycją. Bal jest w naszej parafii  stosunkowo nową inicjatywą, ale jego popularność rośnie. Pomaga dzieciom poznać świętych patronów swoich i kolegów, dają możliwość wspólnej zabawy. Przypominają, że świętość jest naszym powołaniem, każdemu z nas z aureolą jest do twarzy. Przed balem uczniowie przygotowali informacje w języku kaszubskim na temat świętego, w którego postać pragnęli się wcielić. Na sali dzieci miały możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach, zabawach, tańcach. Nie zabrakło też wspaniałych słodkości ,napojów, a nawet orzeźwiających szejków i sorbetu. Dla każdego przebranego dziecka przygotowano prezent- niespodziankę. Oprócz zabawy uczniowie pomogli w przygotowaniu , a potem w posprzątaniu sali. Już nie możemy się doczekać następnego balu. Serdecznie dziękujemy organizatorom i sponsorom tej wspaniałej inicjatywy!

GALERIE:

II Bal Wszystkich Świętych