Jasełka w przedszkolu

Utworzono dnia 08.01.2020

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu tych świąt pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. 19 grudnia przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przygotowały przedstawienie dla rodziców. Występ  był wyjątkowy , a mali aktorzy prezentowali się doskonale. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Tego dnia wystąpiła z koncertem również schola ,,Pro deo” pod kierunkiem pani K. Kozłowskiej. Można było skorzystać z kiermaszu ozdób świątecznych. Wszystkim przedszkolakom i ich paniom oraz zaangażowanym rodzicom należą się pochwały za stworzenie w szkole miłej , świątecznej atmosfery.

Jasełka w przedszkolu

Utworzono dnia 08.01.2020, 10:58