Just Sing

Utworzono dnia 25.10.2020

We wrześniu trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej "Just Sing" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Baninie. W kategorii klas 4-6 szkołę reprezentowały: Wiktoria Kozłowska oraz Maria Mallek. W kategorii klas 7-8 reprezentantem był Franciszek Mallek. Zadanie było o tyle trudne, że uczestnicy musieli nagrać swój występ i przesłać do komisji konkursowej. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Wiktoria Kozłowska zajęła I miejsce w swojej kategorii a Franek Mallek zajął II miejsce w swojej kategorii. Brawa!!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.