Konkurs Ozdób Świątecznych

Utworzono dnia 18.12.2019

Dnia 12 grudnia ogłoszono wyniki I Konkursu Ozdób Świątecznych. Konkurs przeznaczony był dla przedszkolaków, którym w wykonaniu prac mogli pomagać rodzice. Ilość prac oraz ich pomysłowość i różnorodność zachwyciły organizatorów. Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wybrania najlepszych prac. W kategorii ,,Stroik świąteczny” I miejsca przyznano Annie Papis oraz Antkowi Kąkolowi. W kategorii ,,Choinka” I miejsce zajęła Konstancja Dawidowska. W kategorii ,,Ozdoby świąteczne” I miejsca przyznano Oliwii Albeckiej oraz Alanowi Formella. Komisja wyróżniła również prace Pawła Krefty oraz Pauliny Formella.

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się w obecności pani dyrektor oraz przedstawicieli Rady Rodziców , którzy byli inicjatorami tego przedsięwzięcia.

Wszystkie konkursowe prace wystawiono na sprzedaż podczas I Kiermaszu Bożonarodzeniowego , który odbył się w naszej szkole 13 grudnia 2019r.

Konkurs Ozdób Świątecznych

Utworzono dnia 18.12.2019, 09:13