Maksymilian Drawc finalistą olimpiady informatycznej.

Utworzono dnia 27.04.2021

23 kwietnia ogłoszono oficjalne wyniki tegorocznych zmagań w konkursach kuratoryjnych . Okazało się, że uczeń Szkoły Podstawowej im. ks. Bronisława Szymichowskiego w Pomieczynie – Maksymilian Drawc znalazł się w gronie finalistów.

Maks jest  uczniem klasy 8. Jego zainteresowania informatyką i robotyką rozwinęły się podczas realizacji w szkole projektu ,,Skrzydła wiedzy”. Maks zaangażował się w zajęcia tak bardzo, że po zakończeniu projektu zaczął sam dokształcać się w interesujących go dziedzinach. Wspierali go rodzice, zapisując  na różne zajęcia rozwijające pasję syna oraz kupując potrzebne pomoce dydaktyczne. Mama Maksa, nie kryjąc dumy i radości z sukcesu syna, mówi że programowanie to jego pasja, której poświęca każdą wolną chwilę i którą stara się zarazić młodszego brata Aleksandra.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

Maksymilian Drawc finalistą olimpiady z informatyki.

Utworzono dnia 27.04.2021, 09:15