Maria Mallek i Julia Mallek - laureatki III miejsca w II Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego "Boost your creativity"

Utworzono dnia 11.04.2022

Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu kartuskiego.

Konkurs poświęcony był kinematografii. Zadanie uczestników polegało na wyborze dialogu  z dowolnego filmu lub serialu anglojęzycznego i przedstawienie swojej interpretacji w języku angielskim. Oceniana była poprawność językowa oraz interpretacja.

Ogłoszenie miejsc i wręczenie nagród odbyło się w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach 7 kwietnia 2022  o godzinie 12.30. Nasze uczennice Maria oraz Julia Mallek z klasy VII b zdobyły III miejsce za dialog z filmu ‘Jumanji: Welcome to the Jungle’. Uczennice do konkursu przygotowała pani Sylwia Witos.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs z języka angielskiego