Utworzono dnia 02.01.2017

Chociaż za oknami brak śniegu,  6 grudnia w naszej szkole pojawił się świąteczny nastrój.  W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj obdarował najmlodszych prezentami.  Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.

Natomiast 9 grudnia niektórzy uczniowie zostali zaproszeni na spotkanie z Mikołajem do Kłosowa. Tam wzięli udział w zabawie integracyjnej oraz spotkali Mikołaja z wielkim workiem prezentów.