Utworzono dnia 08.12.2020

Jak co roku z niecierpliwością czekamy na przyjście Świętego Mikołaja. W ten wyjątkowy dzień 7 grudnia wszystkie przedszkolaki już od samego rana śpiewały piosenki o Mikołaju, bawiły się w różne mikołajkowe zabawy i konkursy. Były tańce Mikołajowe, no i oczywiście odświętny poczęstunek przy wspólnym stole. Jednak głównym bohaterem tego dnia był oczywiście Mikołaj, na którego wszystkie dzieci bardzo czekały. A Mikołaj w tym roku również postanowił odwiedzić nasze przedszkolaki ale w zupełnie inny nieoczekiwany sposób. W tym roku dzieci z oddziałów przedszkolnych szukały Mikołaja po całej szkole. Aż w końcu ujrzeli Go z daleka i z radością i z okrzykiem pozdrawiali Go serdecznie. Dzieci usłyszały również to bardzo wyczekiwane Ho Ho Ho . Mikołaj wszystkim dzieciom w tym roku postanowił zrobić psikusa i prezenty zostawił pod choinką w tym czasie gdy one Go szukały w zupełnie innym miejscu. . Wszystkie dzieci pomachały Kochanemu Mikołajowi i z ciekawością udały się do swoich klas szukać prezentów pod choinką. Jakaż była radość z prezentów pod Choinką. Dzieci bardzo ucieszyły się z tych Mikołajowych niespodzianek.

Na zakończenie tego wspaniałego dnia wszystkie przedszkolaki spotkała jeszcze jedna niespodziewana atrakcja. Pani Dyrektor Krystyna Kąkol w czapeczce mikołajowej z pomocnikiem elfikiem, Panią Kingą, obdarowała wszystkie przedszkolaki a także panie nauczycielki słodkim mikołajowym  upominkiem. Za co wszyscy podziękowali radosnym uśmiechem.

Utworzono dnia 08.12.2020, 14:37