Pierwszoklasiści przyjęci w poczet szkoły.

Utworzono dnia 21.10.2018

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Pomieczynie w poniedziałek 15 października obchodzili swoje wielkie święto. Śpiewem, tańcem i piosenką przekonywali publiczność , że są gotowi podołać obowiązkom uczniowskim u progu długiej i żmudnej drogi do dorosłości. Po uroczystym ślubowaniu zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów. Z tej okazji otrzymali pamiątkowe dyplomy , upominki ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły oraz książeczki SKO z pięciozłotowym wkładem, długopisy i plany lekcji. Koleżanki i koledzy z klas II i III również wręczyli upominki, a rodzice obdarowali swoje pociechy ,,rogiem słodkości”. Pan Andrzej Wyrzykowski – Wójt Gminy Przodkowo zasponsoruje wyjazd wszystkich dzieci do kina na film edukacyjny.

Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Przodkowo pan Andrzej Wyrzykowski, pani Teresa Zelewska – dyrektor Banku Sztumskiego w Przodkowie, pani Kamila Konkol – przedstawicielka Rady Rodziców.

W poczet szkoły pani dyrektor Violetta Karnowska przyjęła  25 uczniów , a bacznym okiem przygotowywała i sprawowała pieczę wychowawczyni Sabina Czaja. Świętowanie zakończono wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci.

Utworzono dnia 21.10.2018, 15:55