Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej Just Sing

Utworzono dnia 29.04.2021

Wiktoria Kozłowska oraz Manuela Halmann zajęły III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej JUST SING.

Konkurs w wersji zdalnej odbył się w pierwszej połowie kwietnia w Szkole Podstawowej im. ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie.
Konkurs organizowany był dla solistów w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8.

W konkursie wzięły udział dwie nasze uczennice:
Wiktoria Kozłowska z klasy 6b oraz Manuela Halmann z klasy 7.
Każda z naszych solistek wykonała do podkładu muzycznego jedną wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim.

Ocenie Jury podlegały następujące elementy: poprawność językowa, znajomość  tekstu prezentowanego utworu, trafny dobór repertuaru, dopasowany do wieku  wykonawcy, walory i poprawność głosowa, ogólne wrażenie artystyczne oraz  zaangażowanie wykonawcy.

Obu naszym solistkom serdecznie gratulujemy!