Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

Utworzono dnia 19.02.2021

W dniu 19.02.2021 w naszej szkole zostało zorganizowane przedstawienie dla dzieci z oddziałów przedszkolnych pod tytułem „Czerwony Kapturek”. Pani dyrektor Krystyna Kąkol przepięknie wprowadziła wszystkie dzieci w tajemniczy świat baśni oraz zachęcała do uważnego oglądania spektaklu A celem tego wydarzenia było wzbogacenie słownika czynnego dzieci, wyrabianie umiejętności słuchania, tworzenie przez dzieci pomysłów do inscenizacji aktywizowanie myślenia twórczego. A w rolę bohaterów wcieliły się nauczycielki z oddziałów przedszkolnych. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem śledziły bieg wydarzeń. Na zakończenie nie szczędziły braw aktorom. Po obejrzeniu historii „Czerwonego Kapturka” dzieci zapamiętały że trzeba słuchać naszych kochanych rodziców i nie należy rozmawiać z nieznajomymi.

Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

Utworzono dnia 19.02.2021, 16:51