Stypendia motywacyjne Wójta Gminy Przodkowo za drugi semestr roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 14.10.2017

Dnia 21 września 2017 roku Wójt Gminy Przodkowo wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym, których celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły: Przemysław Kwidziński.

Żeby uzyskać stypendium motywacyjne trzeba wykazać się wiedzą ( średnia ocen 5,30) i otrzymać wzorową ocenę z zachowania lub zająć wysokie miejsce w konkursie przedmiotowym ( I- III) na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

Stypendium otrzymali również nasi absolwenci: Paulina Bach, Mateusz Płotka, Aleksandra Walkusz, Artur Dapmc. Serdecznie gratulujemy.