Sukcesy naszych uczniów w konkursach gminnych, powiatowych, wojewódzkich.

Utworzono dnia 04.05.2022

Uroczystość Konstytucji 3 maja zgromadziła na sali gimnastycznej całą społeczność naszej szkoły. Była to dobra okazja do tego żeby wyróżnić i pochwalić tych uczniów, którzy w ostatnim czasie reprezentowali szkołę w różnych konkursach. Wielu z nich udało się zdobyć miejsca na podium. W  gminnym etapie konkursu  Rodno Mowa byliśmy najlepsi w  trzech kategoriach wiekowych. Nasze uczennice będą reprezentowały gminę Przodkowo w etapie powiatowym tego konkursu. Opiekunkami dziewcząt są panie  Maria Krauza i Ewa Dawidowska. W  powiatowym etapie  Turnieju BRD zajęliśmy 3 i 6 miejsce. Opiekunem była  pani Marzena Potrykus.
W  wojewódzkim konkursie plastycznmy ,,Wielkanocny koszyczek" wzięło udział 20- stu uczniów, którymi opiekowały się panie J. Haza i B. Kuszowska. Oliwia Frankowska otrzymała 3 miejsce w tym konkursie, Zosia Drawc- wyróżnienie.
W Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Boost your creativity 3 miejsce zajęły Maria i Julia Mallek. Opiekunem była pani S. Witos.
W  powiatowmy  konkursie Just sing 2 miejsce zajęła  Magda  Konkol, 3 miejsce- Wiktoria Kozłowska. Dziewczyny przygotowywały się do konkursu pod opieką pani A. Wierzbickiej i S. Witos. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom  pani dyrektor K. Kąkol złożyła gratulacje i życzyła dalszych sukcesów.

Sukcesy w konkursach

Utworzono dnia 04.05.2022, 21:19