Święto Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 07.11.2016

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem , w którym uczniowie dziękują nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i poświęcenie. Pani dyrektor podczas uroczystej akademii powitała przybyłych gości , nauczycieli oraz uczniów, następnie złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Potem zabrali głos uczniowie. Tegoroczne przedstawienie przygotowały wraz z uczniami panie B. Kuszowska, S. Czaja i T. Socha. Najpierw wystąpili uczniowie klas drugich . W zabawnych wierszykach zawarli przeprosiny, podziękowania i z serca płynące życzenia. Wszystkim bardzo się podobał pokaz taneczny w wykonaniu grupy chłopców. Wszystko wskazuje na to , że w naszej szkole kształcą się przyszli zwycięzcy programu ,,Mam Talent”.

Po występach młodszych kolegów gimnazjaliści zaprezentowali niezbędne w pracy każdego nauczyciela gadżety. Nauczyciel idący do pracy musi posiadać: wykrywacz ściąg, przyrząd do mierzenia inteligencji, tubę nagłaśniającą, korki do uszu przydatne na dyżurach , płaszcz ochronny, wielkie okulary i wiele innych drobiazgów.

Po przedstawieniu pani dyrektor nagrodziła podziękowaniami nauczycieli i pracowników szkoły. Pan Przewodniczący Rady Rodziców – Ryszard Walkusz na ręce pani Dyrektor złożył kwiaty i przekazał życzenia. Pani Dorota Drajok w imieniu wójta gminy złożyła również wszystkim życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z pełnionych obowiązków.