Święto Patrona Szkoły

Utworzono dnia 15.05.2021

Najważniejsze święto szkoły to Dzień Patrona. Pomimo pandemii nie zapomnieliśmy o synu ziemi kaszubskiej – Bronisławie Szymichowskim. 14 maja przedstawiciele społeczności szkolnej wzięli udział we Mszy św. z okazji drugiej rocznicy nadania szkole imienia i sztandaru. Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swoimi wychowawcami, uczniowie klas I- III w szkole, starsi zdalnie. Odśpiewano hymn szkoły, przeprowadzono zajęcia, których celem było przybliżenie życia i działalności Bronisława Szymichowskiego. Wyświetlano prezentacje, zdjęcia, dzieci wykonywały prace plastyczne, rozwiązywały rebusy, krzyżówki. Tego dnia delegacje poszczególnych klas, w odstępach czasowych i z zachowaniem zasad sanitarnych udały się na grób naszego patrona żeby złożyć kwiaty i zapalić znicze.

Święto Patrona Szkoły

Utworzono dnia 15.05.2021, 08:37