Turniej tenisa stołowego.

Utworzono dnia 07.05.2018

Już osiemnasty sezon uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowych turniejach klasyfikacyjnych w tenisie stołowym. Tradycyjnie zawody te odbywały się w Miechucinie. Braliśmy liczny udział w trzech kategoriach wiekowych: ,,żak”- klasy I- III, ,,młodzik”- klasy IV-VI oraz ,,kadet” – od klasy VII do III gimnazjum. Tenis stołowy cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Po siedmiu wyjazdach na turnieje nastąpiło podsumowanie całego sezonu. Okazało się , że nasi  tenisiści zdobyli piękne puchary za :

I miejsce w klasyfikacji szkół kategoria ,,młodzik” ( chłopcy)

II miejsce w klasyfikacji szkół ,,młodzik” ( dziewczęta)

II miejsce w klasyfikacji szkół kategoria ,,kadet” ( chłopcy)

III miejsce w klasyfikacji szkół kategoria ,,kadet” ( dziewczęta)

Indywidualnie puchar za II miejsce w kategorii ,,młodzik” zdobyła Julianna Szreder, Kasia Riegel była czwarta a Kinga Prabucka zajęła ósme miejsce. Wszystkim, którzy brali udział i godnie reprezentowali szkołę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym należą się gratulacje i podziękowania. W sumie naszą szkołę reprezentowało 35- ciu tenisistów w różnych kategoriach wiekowych.

Napisał : S. Kus

Tenis stołowy