V Wojewódzki KOnkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych

Utworzono dnia 13.06.2018

Konkurs trzyetapowy organizowany przez Szkołę Podstawową w Gościcinie był objęty honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Nadmorskiej Grupy Medialnej, Wójta Gminy Wejherowo. W konkursie brały udział 82 szkoły z województwa pomorskiego. Do pierwszego etapu zgłoszono 2140 uczniów. Eliminacje pierwszego i drugiego etapu uczniowie pisali na terenie swoich szkół. Po pierwszym etapie 95% i powyżej uzyskały 174 osoby, a po drugim etapie 29 uczniów. Uczniowie ci zostali zakwalifikowani do udziału w finale. W dniu 8 maja 2018r. nastąpiło podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Naszą szkołę reprezentowała Anna Drążkowska z klasy III b, która uzyskała tytuł finalisty. Gratulujemy.