Wigilia

Utworzono dnia 08.01.2020

Rok rocznie w naszej szkole przyjęło się, że ostatniego dnia przed Świętami Bożego Narodzenia odbywają się spotkania opłatkowe w klasach i wspólne świętowanie na sali gimnastycznej. Tegoroczne Jasełka przygotowała pani Ania Kąkol wraz z uczniami , którzy są członkami koła teatralnego. Mali artyści pięknie przebrani doskonale wcielili się w role. Tegoroczną Maryją była Agata Grzenia, a opiekował się nią Maciek Niedźwiecki jako Józef. W przedstawieniu nie zabrakło pastuszków, aniołków, królów, diabełków. Całą uroczystość uświetniał chór szkolny , który pod kierunkiem pani M. Krauzy wprowadził nas w świąteczny nastrój. Po obejrzeniu Jasełek wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę, następnie pani dyrektor V. Karnowska złożyła wszystkim życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności.

Wigilia

Utworzono dnia 08.01.2020, 11:01