Wigilia w szkole

Utworzono dnia 16.01.2018

W piątek 22 grudnia w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie wraz z wychowawcami uczcili zbliżające się Boże Narodzenie dzieląc się opłatkiem. Z tej okazji uczniowie z klas od III szkoły podstawowej do  III gimnazjum przygotowali przedstawienie jasełkowe. Gra aktorska młodych artystów, gra na instrumentach, dekoracje i stroje przybliżyły nam wielką tajemnicę przyjścia Jezusa na ziemię. Uroczystość uświetnił chór szkolny pod opieką Marii Krauza, który wykonał kolędy w j. kaszubskim, oraz uczniowie Martyna i Mateusz Grzeniowie i Kinga Mielewczyk którzy zagrali na instrumentach.  Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd.

Młodzi artyści zaprezentowali swoją pracę w domu pielgrzyma   w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przedstawiając jasełka mieszkańcom Pomieczyna i okolic. Występ został przyjęty gromkimi brawami.

Wigilia w szkole

Utworzono dnia 16.01.2018, 16:37