Dens ma sens

Utworzono dnia 01.03.2020

We wtorek, 25 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w specjalnym programie tanecznym stworzonym przez Dansinn by Malitowski. Program zachęcał dzieci i młodzież do udziału w zajęciach tanecznych, umuzykalniających i ogólnorozwojowych. Ich celem jest dobra zabawa poprzez taniec , ruch i muzykę. W programie uwzględniono też ćwiczenia gimnastyczne, koordynacyjne, korekcyjne oraz elementy tańca towarzyskiego, disco dance i funky jazzu.

Po trzech miesiącach nauki prowadzący organizują lekcję pokazową dla rodziców, natomiast na zakończenie semestru uczniowie biorący udział w zajęciach mają możliwość zaprezentowania swoich talentów podczas Szkolnego Turnieju Tańca. Zajęcia będą odbywały się w szkole raz w tygodniu.

dens ma sens

Utworzono dnia 01.03.2020, 18:29