Wykaz dzieci zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych w rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Dzieci zakwalifikowane w postępowaniu rekrutacyjnym nie są jeszcze  przyjęte. Zgodnie z regulaminem rekrutacji do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej  im. ks. Bronisława Szymichowskiego w Pomieczynie  należy złożyć stosowne dokumenty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 kwietnia 2024 r. :

• Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do oddziału przedszkolnego.
  • Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do klasy pierwszej.
  • Zaświadczenie o gotowości szkolnej dziecka (dotyczy dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej).

W przypadku niedopełnienia tego obowiązku w terminie kandydat zostaje skreślony z listy.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji dnia 10 maja 2024 r. po dostarczeniu wszystkich dokumentów ukaże się lista kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. ks. Bronisława Szymichowskiego w Pomieczynie.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista dzieci