Utworzono dnia 09.02.2024

Babcia i Dziadek to słowa, które wszystkim kojarzą się dobrze i wywołują radość w sercu. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola zaprosiły Dziadków na okolicznościową akademię. Od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. W wyjątkowej atmosferze wnuczęta zaprezentowały swoje zdolności sceniczne a następnie zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wśród zgromadzonych obecni byli również dyrektor szkoły Pani Krystyna Kąkol oraz Wójt Gminy Przodkowo Pan Andrzej Wyrzykowski, którzy również podkreślili rangę takich spotkań oraz to jak ważne jest okazywanie bliskim szacunku, życzliwości oraz miłości. Nie zabrakło również życzeń zdrowia oraz samych wspaniałości na każdy dzień.

Utworzono dnia 09.02.2024, 16:11