Dzień Głośnego Czytania

Utworzono dnia 30.09.2023

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania gościliśmy przewodniczącą Rady Rodziców

Panią Paulinę Stefanowską, która przeczytała bajkę wszystkim zgromadzonym przedszkolakom w bibliotece szkolnej. Dyrektor szkoły Pani Krystyna Kąkol przywitała wszystkich przybyłych, opowiedziała o potrzebie czytania oraz zadała wyjątkowo przyjemne zadanie domowe do odrobienia wraz z domownikami. Przedszkolaki z niecierpliwością wsłuchiwały się w słowa czytane przez Panią Paulinę, aby dowiedzieć się co jeszcze wydarzy się u bohaterów bajki. Za wzorową postawę wszyscy otrzymali słodki upominek.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, który wywołał na buziach naszych najmłodszych uczniów uśmiech. To był bardzo miły dzień.

Dzień Głośnego Czytania

Utworzono dnia 30.09.2023, 16:14