Utworzono dnia 01.12.2020

Wszyscy, ale to wszyscy KOCHAJĄ pluszowe misie - od zawsze i całym serduszkiem! No, bo jak ich nie kochać? Są milutkie, mięciutkie i można się do nich przytulić gdy nam smutno no i mają swoje święto na które Czekają w szczególności przedszkolaki. I tak też było w naszym przedszkolu. Dnia 25.11.2020 Nasze Przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci opowiadały o swoim ukochanym Misiu. To wielkie Święto Misia rozpoczął spektakl teatralny pt. ,,Złotowłosa i trzy misie’’ przy którym dzieci z zaciekawieniem i z roześmianą minką oglądały teatrzyk . Widownia była rozbawiona i kolorowa.. Następnie rozpoczęła się część artystyczna o tematyce Misiowej. Były różnorodne zabawy ,,misiowe'', a więc: piosenki o misiu, misiowe tańce – połamańce, taniec tylko dla ukochanego Misia, konkursy . Na koniec dzieci otrzymały pamiątkową pracę plastyczną z Pluszowym Misiem oraz żelki misiowe w nagrodę za aktywne uczestnictwo w tej uroczystości. A po takiej zabawie wszystkie dzieci udały się do swoich sal na przepyszne Misiowe słodkości.

dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 01.12.2020, 21:18