Dzień samorządności

Utworzono dnia 24.03.2022

Pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole dzień samorządności. Rano podczas apelu pani dyrektor powiedziała, że nie tylko w przyrodzie wraz z wiosną następują zmiany. W naszej szkole również. Uczniowie klasy 8 wcielili się w rolę nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Mateusz Sienkiewicz otrzymał od pani dyrektor Krystyny Kąkol klucz, który symbolizował przekazanie mu obowiązków zarządzania szkołą .

Po przedstawieniu nowych pedagogów rozeszliśmy się do klas. Rozpoczęły się lekcje, podczas których ,,nowi nauczyciele" wywiązali się ze swoich zadań wzorowo. Najbardziej spodobały się lekcje języka angielskiego z Manuelą, która śpiewem i tańcem zachęcała do nauki tego języka. Dużą popularnością cieszyły się też lekcje prowadzone przez Fabiana i Remigiusza, którzy uczyli informatyki. Nowy pan dyrektor dbał o bezpieczeństwo dzieci podczas lekcji i przerw, a także podczas oczekiwania na autobus szkolny. Uczniowie klasy 8 wywiązali się bardzo dobrze ze swoich obowiązków.
Pierwszego dnia wiosny pani dyrektor wręczyła również dyplomy i słodki upominek wszystkim uczniom, którzy wykonali prace plastyczne na konkurs ,,Bajeczny świat owadów". Wszystkie prace wysłaliśmy na etap wojewódzki tego konkursu i z dużą niecierpliwością oczekujemy wyników.

Dzień samorządności

Utworzono dnia 24.03.2022, 09:55