Utworzono dnia 10.05.2019

Dnia 26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Tego dnia pani E. Kreft przygotowała warsztaty ekologiczne oraz turniej wiedzy.  Przez pierwsze dwie lekcje uczniowie pod kierunkiem wychowawców wzięli udział w zajęciach,  których efektem były piękne plakaty. Tematem przewodnim prac  było hasło ,, Ziemia - czysta planeta- lubię, szanuję, dbam”. W  konkursie  ekologicznym zmierzyły się trzyosobowe zespoły z   klas VI, VII , VIII i III gim. Po zajęciach spotkaliśmy się na sali gimnastycznej żeby podziwiać kolorowe prace i poznać wyniki turnieju. Okazało się ,że największą wiedzę przyrodniczą posiadają uczniowie klasy VI. Pozostałe drużyny zajęły następujące miejsca : klasa VII i VIII – II miejsce, klasa III gimnazjum- III miejsce.

Po prezentacji prac uczniowie wraz z wychowawcami zabrali worki, rękawiczki i ruszyli na sprzątanie okolic Pomieczyna i Rębu.

Utworzono dnia 10.05.2019, 12:32