Jak spędziliśmy ferie zimowe?

Utworzono dnia 08.03.2018

Podczas tegorocznych ferii zimowych nauczyciele Szkoły Podstawowej w Pomieczynie przygotowali dla swoich uczniów ciekawy program edukacyjno- sportowy. W szkole odbywały się zajęcia warsztatowe prowadzone w ramach projektu ,,Skrzydła wiedzy”. Mogli na nie przychodzić zarówno uczniowie biorący udział w projekcie , jak i osoby chętne. Uczniowie pracowali w małych grupach, wykonywali ciekawe doświadczenia, konstruowali roboty, niektórzy wybrali się na wycieczkę do Bazy Wypadowej na Hejtusie.   Miłośnicy sporu mogli skorzystać z zajęć prowadzonych przez pana Stanisława Kusa. Zajęcia sportowe odbywały się również na Orliku w Przodkowie. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Przodkowo- pana Andrzeja Wyrzykowskiego uczniowie mogli pojechać za darmo do kina na wybrane przez siebie filmy. Miłośnicy narciarstwa mogli skorzystać z darmowych zjazdów w Paczoskowie. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie owych atrakcji!