Konkurs dla wszystkich przedszkolaków

Utworzono dnia 03.03.2023

KAPELUSZ PANI WIOSNY

• Temat konkursu: „Kapelusz Pani Wiosny”.

• Cele konkursu:

- inspirowanie wiosenną tematyką,

- zwrócenie uwagi na różnorodność kolorów  otaczającego nas świata,

- rozwijanie talentów, wyobraźni, wrażliwości estetycznej u dzieci,

- czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych.

• Konkurs adresowany jest do wszystkich przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej

im. ks. B. Szymichowskiego w Pomieczynie.

• Organizator konkursu:  Karolina Wilczewska.

• Czas trwania konkursu:  06.03.2023 – 15.03.2023 r.

Termin ostateczny składania kapeluszy: 15.03.2023 u wychowawców grup przedszkolnych.

Każdy kapelusz powinien zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, grupa wiekowa. Mile widziana pomoc rodzica bądź starszego rodzeństwa.

• Format pracy: kapelusz – technika, materiały oraz dodatki – dowolne. Zadanie polega na wykonaniu kapelusza z dowolną dekoracją.

• Kryteria oceny:  Dla zwycięzców konkursu przewidywane są nagrody. Jury dokona oceny prac, biorąc pod uwagę: kreatywność , walory estetyczne, jakość wykonanej pracy, oryginalność podejścia do tematu.

• Zasady udziału w konkursie: Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją warunków  Regulaminu Konkursu jak również oznacza wyrażenie zgody na publikację danych wykonawcy kapelusza oraz publikacje pracy konkursowej na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku Szkoły Podstawowej im. ks. B. Szymichowskiego w Pomieczynie.