Noc z książką i filmem

Utworzono dnia 26.03.2017

Niecodzienne wydarzenie miało miejsce w naszej szkole z piątku na sobotę 25- 26 lutego br. Klasa VI wraz z wychowawcą postanowiła spędzić noc w szkole. Był to wieczór i noc pełne atrakcji : na początku spotkania przygotowaliśmy sobie miejsce do spania, czyli rozłożyliśmy materace i śpiwory, przygotowaliśmy stół do spożywania posiłku, oraz różne gry planszowe , zręcznościowe i logiczne. Na początku rozegraliśmy mecz towarzyski pomiędzy obiema drużynami naszej klasy, następnie czekała nas miła niespodzianka przygotowana przez tatę naszego ucznia- Bartka Merchla – na kolację”przyjechała” pizza wraz z orzeźwiającymi napojami i wywołała wielki entuzjazm wśród wygłodniałych „biwakowiczów”. Za ten dar serdecznie dziękujemy Panu Wojciechowi Merchel!. Po kolacji uczniowie odpoczywając słuchali fragmentów „Klechd domowych” oraz niezwykłych  „ Przygód Mikołajka”. Na spanie nie było czasu- każdy starał się wypełnić czas pozostałym kolegom opowiadając anegdoty, angażując w gry „  Pytanie czy wyzwanie” „Gorący kartofel” ,w  chowanego, czy inne równie emocjonujące. Obejrzeliśmy też film „ Minionki”na tablicy interaktywnej. Noc szybko minęła, a rano wszyscy głodni zjedli ze smakiem, przygotowaną przez panią, smaczną jajeczniczkę. Chociaż niewyspani, ale pełni wrażeń, rano wróciliśmy do domu.