Utworzono dnia 01.11.2023

24 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Uroczystość ślubowania rozpoczęła się powitaniem zaproszonych gości: dyrektor szkoły Krystyny Kąkol, wójta Andrzeja Wyrzykowskiego, księdza proboszcza Henryka Zielińskiego, rady rodziców, a przede wszystkim rodziców pierwszoklasistów i ich bliskich. Nasi milusińscy zaprezentowali okolicznościowe wiersze i piosenki, doskonale rozwiązywali zadania matematyczne, odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa na drodze i tym samym zostali przyjęci do szkolnej społeczności. Pani dyrektor dokonała aktu ślubowania i pasowania na ucznia. Po części oficjalnej głos zabrał wójt, który ufundował dzieciom wycieczkę. Następnie przemawiała przewodnicząca rady rodziców. Na koniec rozdano dyplomy, upominki i zaproszono wszystkich na poczęstunek.

Utworzono dnia 01.11.2023, 17:58