Pożegnanie absolwentów.

Utworzono dnia 04.07.2022

W tym roku szkolnym pożegnali się z naszą szkołą uczniowie klasy ósmej, których wychowawczynią była pani Teresa Socha. Byli to: Fabian Bużan, Jagoda Dawidowska, Paulina Drafc, Kamil Drawc, Sonia Groszek, Manuela Halmann, Dorian Janz, Remigiusz Kwidziński, Oliwia Labudda, Klaudia Mejer, Łukasz Mejer, Kalina Merchel, Robert Prabucki, Mateusz Sienkiewicz, Wiktoria Sikora, Mateusz Szulc, Patrycja Szulc, Maksymilian Walkusz, Paulina Wiśniewska, Kinga Ziemann.

Pani dyrektor Krystyna Kakol żegnając absolwentów podkreśliła ich zaangażowanie w życie szkoły, pracę w wolontaricie, pomoc przy obsłudze sprzętu nagłaśniającego oraz wzorową postawę i reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym. Pani wychowaczyni nie kryła wzruszenia dziękując rodzicom za wspólpracę oraz gratulując sukcesów tym, których dzieci otrzymały świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Koleżanki i koledzy z klas siódmych pożegnali absolwentów wręczając im wyróżnienia w określonych dziedzinach życia szkolnego oraz kolorowe nakrycia głowy. Pani Małgorzata Kmiecik - przewodnicząca Rady Rodziców wręczyła Nagrodę Imienia Ks. Bronislawa Szymichowskiego dla najlepszego absolwenta. Została nim Manuela Halmann, którą wyróżniono za wzorową postawę oraz bardzo dobre wyniki w nauce.

Absolwentom życzymy samych mądrych i dobrych wyborów oraz powodzenia w nowych szkołach.

Pożegnanie absolwentów

Utworzono dnia 04.07.2022, 12:52