Przedstawienia teatralne

Utworzono dnia 12.03.2017

16 lutego 2017r. Uczniowie klas ,,0” , I , II a , II b, III, pojechali do Gdańska na przedstawienie muzyczne pt. ,,Doktor Dolittle i przyjaciele” . Aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa wcielali się w sylwetki zwierząt będących przyjaciółmi lekarza rozumiejącego mowę zwierząt. W jego domu był pies Jip, kaczka DabDab, małpka Czi – Czi , papuga Polinezja, sowa Tu- Tu i prosiatko Geb- geb. Razem zabierają nas – widzów w podróż do Afryki , bogactwo przygód urozmaicone muzyką i piosenkami. W niezwykłej podróży cenna okazuje się przyjaźń, życzliwa postawa bohaterów , tolerancja i szacunek dla każdego. Dzięki ruchomej scenografii popłynęliśmy wodami oceanu , trafiliśmy do więzienia afrykańskiego króla , poznaliśmy afrykańską kulturę. Wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Opiekunami wyjazdu były  panie: Kinga Adamczyk, Justyna Szudera, Hania Szeszycka , Bożena Kuszowska, Sabina Czaja.

Natomiast 14 lutego uczniowie klas IV -VI pojechali na przedstawienie ,,Mikołajek”, które zostało przygotowane przez tę samą grupę teatralną. Dzieci mogły przypomnieć sobie najciekawsze i najśmieszniejsze przygody Mikołajka.