Radosne Święta

Utworzono dnia 03.01.2019

W tegoroczną akcję ,, Radosne Święta” ponownie włączyło się bardzo dużo dzieci i osób dorosłych. Nie była to jedyna akcja charytatywna w tym roku szkolnym. Wcześniej ogłosiliśmy zbiórkę artykułów potrzebnych   dla zwierząt, które przebywają w Ostoi. Zbieraliśmy również dary na ,,Szlachetną paczkę” oraz włączyliśmy się w akcję ,,Góra Grosza”. Jak co roku darczyńcy nie zawiedli. Po ogłoszeniu rozpoczęcia akcji ,,Radosne Święta”  zaczęło napływać bardzo dużo paczek.  Z dostarczonych do szkoły i kościoła produktów spożywczych, chemicznych i zabawek przygotowaliśmy 23 paczki dla najbardziej potrzebujących i samotnych parafian. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy wspomogli tegoroczną akcję ,,Radosne Święta”.