Wigilia szkolna

Utworzono dnia 03.01.2019

Boże Narodzenie to magiczny czas, kiedy  zapominamy o kłótniach i sporach , cieszymy się nadchodzącymi świętami. Dla wielu to okazja do przemyśleń i refleksji .  21 grudnia wszystkie klasy w naszej szkole wspólnie  obchodziły wigilie. Uczniowie czytali Pismo Święte, dzielili się opłatkiem wraz z kolegami , koleżankami i wychowawcami , śpiewali kolędy. Następnie zasiedli do stołów na wspólny poczęstunek. Po wigiliach klasowych spotkaliśmy się wspólnie na sali gimnastycznej . Pani dyrektor

V. Karnowska życzyła wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.  Pani Ania Kąkol wraz z uczestnikami koła teatralnego przedstawiła jasełka, które wprowadziły nas w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Po zakończeniu apelu był czas na składanie życzeń i podanie ręki kolegom i koleżankom z innych klas.

Życzymy wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów i uśmiechu na twarzy. Wymarzonych ocen a uczniom  najstarszych klas  wysokich wyników na egzaminie zewnętrznym.

Wigilia

Utworzono dnia 03.01.2019, 05:21