Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 14.10.2017

27 września uczniowie naszej szkoły wybrali swoich przedstawicieli, którzy będą godnie dbać o ich sprawy . Kilka dni przed wyborami kandydaci zaprezentowali swoje osoby. Przekonywali na różne sposoby , że to im wyborcy mogą powierzyć swoje troski, plany, marzenia dotyczące życia szkolnego. Po intensywnej kampanii wyborczej nadszedł dzień głosowania. Po podliczeniu głosów Zarząd Szkolnego Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

Przewodnicząca- Ania Szreder z klasy II gimnazjum

Zastępca przewodniczącej- Dawid Topyła z klasy III gimnazjum

Skarbnik – Agnieszka Liebon z klasy III gimnazjum

Musicie pamiętać, że wpływ na życie szkoły może mieć każdy uczeń. Jeżeli macie ciekawe pomysły, chcecie coś zmienić, zaproponować zapraszamy do współpracy. Działając w samorządzie uczniowskim możecie poznać ciekawych ludzi, lepiej się zintegrować z kolegami i koleżankami z innych klas, uczyć się współpracy w grupie. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy.