Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 03.10.2018

Dnia 26 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wśród kandydatów znaleźli się uczniowie najstarszych klas: VIII i III gimnazjum. Wybory były tajne, równe i bezpośrednie. Po podliczeniu głosów Zarząd Szkolnego Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

Przewodniczący- Marcin Pupacz

Zastępca przewodniczącego- Martyna Halmann

Sekretarz – Wiktoria Konkel

Pamiętajcie, że Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go  wszyscy uczniowie i każdy  posiada prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!

Wybory do SU

Utworzono dnia 03.10.2018, 05:28