Wycieczka integracyjna klas VII, VIII i III gim

Utworzono dnia 14.10.2018

8 października 2018 r. klasy 7, 8 i III gim wraz z opiekunami: panią Marią Krauza, panią Elżbietą Kreft oraz panią Anią Wierzbicką udali się na wycieczkę integracyjną do Gdańska. Celem naszej wycieczki było poszerzenie wiedzy uczniów z zakresu historii naszego kraju oraz podniesienie ich  kondycji zdrowotnej i sprawności fizycznej. W związku z tym w pierwszej kolejności udaliśmy się do kina, by obejrzeć film „Dywizjon 303” w reżyserii Denisa Delića. Film nakręcono na podstawie książki Arkadego Fiedlera pod tym samym tytułem. Przybliżył nam losy polskich lotników w czasie II Wojny Światowej, którzy początkowo byli niedoceniani i wyśmiewani, lecz później stali się legendą, dzięki swej heroicznej walce w bitwie o Anglię. Po filmie udaliśmy się do Jumpcity – centrum trampolin, gdzie pod okiem trenerów uczniowie wzięli udział w lekcji WF-u. Po godzinie podskoków i akrobacji , choć zmęczeni, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Kino i Jumpcity

Utworzono dnia 14.10.2018, 11:23