Wycieczka klasy 1

Utworzono dnia 04.05.2022

Dnia 29 kwietnia 2022r. uczniowie klasy pierwszej pojechali do SeaParku w Sarbsku, aby uczyć się w parku rekreacyjno-edukacyjnym o zwierzętach morskich takich jak: foki bałtyckie, uchatki kalifornijskie. Uczniowie uczestniczyli we wspaniałej przygodzie pirackiej wraz piratami i zwierzętami. Szczęśliwcem był Olek, w którego ręce trafiła  mapa prowadząca do skarbu. To on zatańczył specjalny taniec, otrzymał nagrodę od uchatki kalifornijskie (wisiorek). Niesamowite wrażenia czekały na uczestników wycieczki w Oceanarium Prehistorycznym 3D, kinie 5D oraz wraku na wspak. Nie można było pominąć parku zręcznościowo – linowego małego pirata, małpiego gaju, placu zabaw ,,Podwodna przygoda”, czy przejażdżki kolejką Pirata. Całodzienną wyprawę sponsorował Wójt Gminy Przodkowo – Pan Andrzej Wyrzykowski za co bardzo wdzięczni. Opiekunami tej wyprawy były Panie Ewa Dawidowska i Sabina Czaja.

Wycieczka klasy 1

Utworzono dnia 04.05.2022, 17:51